Eskitme Taş Kaplama

  Eskitme Taş Kaplama Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17

  Doğaltaş çeşitlerimizden traverten eskitme, taşın yüzeyinin çakıllarla tamburlanarak eskitilmesi sonucu ortaya çıkan traverten çeşididir.

   
   
  Traverten doğal Taşın eskitme yapılıp ve ebatlanması sonucu dekoratif, doğal görünümlü ve  yumuşak bir yüzey elde edilmesini sağlar. Bu sayede traverten eskitme doğaltaşlar uygulandığı yüzeylere tarihi ve doğal bir görünüm kazandırırlar.

   
   
  Eskitme traverten doğaltaşlar renk ve kalite seçeneklerine göre farklılık gösterirler. Eskitme doğaltaş ürün çeşitleri renk seçeneklerine göre; light eskitme traverten döşeme , klasik eskitme traverten, Noche eskitme traverten doğaltaş olarak adlandırılır. Kalite seçeneklerine göre tüm eskitme ürünlerde standart kalite ve ekstra kalite olmak üzere 2 farklı kaliteli ürün vardır.

   
   
  Traverten eskitme doğaltaşlar , standart ebatlar ve tercihe göre özel ebatlarda fabrikamız bünyesinde üretilebilmektedir. Eskitme travertenler standart sabit ölçülerin yanı sıra, boy serbest olarak ve 3 farklı set (mini set-orta boy set-büyük boy set) olarakta üretimi yapılabilmektedir.

   

  Patlatma ve antik eskitme ürünleri sadece kaplama olarak kullanabilmekte iken Eskitme traverten doğaltaşları, dekoratif amaçlı hem kaplama taşı hemde döşeme taşı olarak tüm mekanlarda dekorasyon amaçlı kullanabilmektedir.

   
   
  Eskitme doğaltaş travertenler, Dış mekanlarda dekoratif amaçlı olarak  taş cephe kaplaması, bahçe duvarı kaplama (taş duvar kaplama), bina subasman kaplama, kış bahçelerinde döşeme ve kaplama, süs havuzlarında döşeme ve kaplama, merdiven yan duvarlarında, yüzme havuzları iç duvar kaplama ve teras döşemelerinde, bina tretuvarları döşeme, yürüyüş yolları vb yerlerde kullanılabilen sağlıklı dekorasyon malzemesidir.

   
   
  Doğaltaş ürünlerimizden Eskitme  travetenler, iç mekanlarda tüm duvarlara dekorasyon amaçlı kaplanacağı gibi, yaygın olarak şömine üzeri dekoratif kaplama taşı , plazma tv ünitesi arkası dekorasyon taşı, yatak odası yatak başı dekorasyon kaplama malzemesi, yemek odası duvar dekoratif doğal taş kaplama, yemek masası arka duvar dekoratif doğal taş kaplama ve özel odaların istenen yüzeylerinde dekoratif süs amaçlı kaplama taş olarak kullanılabilir.

   
   
  Eskitilmiş dekoratif doğal taşlar temizliği oldukça kolay ve zahmetsiz dekoratif doğal taşlardandır. Doğal taş ile yapılmış iç mekan ve dekorasyonlarında elektrik süpürgesi vasıtasıyla doğal taşın üzerindeki tozdan arındırıp, nemli bir bezle mobilyalarınızı temizlediğiniz gibi herhangi bir kimyasala ihtiyaç duymadan silmek yeterlidir.

   

  Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17


  © Your Company. All Rights Reserved.

  Asma Tavan - Duvar Dekorasyon - Dekoratif Panel - Anındabul

  Free Joomla! templates by Engine Templates