İç Mekan Taş Kaplama Modelleri

  Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17

  Doğal taş kaplamalar ev içinde de çok tercih edilmektedir.Yeni iç mimari uygulamalarda, mimarlar tarafından taş kullanımı gittikçe artmaktadır

  İç mekan alanlarınızı daha eğlenceli, zevkinizi yansıtacak görünümlere kavuştururken, konfor ve rahatınızı ön planda tutuyoruz.
   Karşılıklı fikir alış-verişleriyle istek ve beklentilerinizi belirleyip, size en uygun çözümleri üretmek bizim uzmanlık alanımız.

  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimiz.

  İç mekan dekorasyonunda görmeye alışık olmadığımız taş kaplama modelleri günümüzde oldukça popüler.
   Sadece salon dekorasyonunda değil banyo dekorasyonunda dahi kullanılan taş kaplama modelleri sizler için sitemizde.
  Sizde, evinizde otantik ve dayanıklı duvar kaplama modeli arıyorsanız size tavsiyemiz duvarlarınızı taş duvar modelleri ile dizayn edebilirsiniz.
  Doğal taşların kullanımı açısından popülerliğini arttıran bir ürün olarak mozaik dekorasyonda oldukça yaygın kullanılmaktadır. Hammaddesi olan Mermer ve traverten tamamen doğal malzemelerdir.

  Dünyanın en eski yapı malzemesi olan Taş, tüm estetiği ve tarihi dokusu ile mekanlarınıza değerkatmaktadır.

   Her yörenin tarihi dokusunu yansıtan Taş Kaplama Modelleri birebir gerçek taşlarınyüzeylerinden hazırlanan kalıplarda üretilerek beğeninize sunulmaktadır.

  ic-mekan-tas-kaplama-modelleri16.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri13.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri12.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri6.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri2.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri9.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri10.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri8.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri7.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri11.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri15.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri14.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri3.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri17.JPGic-mekan-tas-kaplama-modelleri4.jpgic-mekan-tas-kaplama-modelleri5.JPG


  Şömine modelleri süs amaçlı kullanılsada, görsel olarak taş duvar kaplama mekanınıza hareket katabilir.

  Online Katalog İçin TIKLAYIN...

  Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17


  © Your Company. All Rights Reserved.

  Asma Tavan - Duvar Dekorasyon - Dekoratif Panel - Anındabul

  Free Joomla! templates by Engine Templates