Merdiven Kenarı Taş Kaplama

  Merdiven Kenarı Taş Kaplama


  Merdiven kelimesi Farsça  ’ merdüban ‘ kelimesinden gelmektedir. Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17

  Merdivenler apartmanlarda , kat aralarında, dublex ya da daha fazla katlı dairelerde daire aralarında , sokaklarda ,caddelerde iki  farklı yüksekliği birleştirmek için kullanılırlar.

  Merdivenler düz ya da dönerli şekilde ugulanmaktadır.

  Bunun yanı sıra dekoratif merdivenler de üretilmektedir.

  Bu dekoaratif merdivenler ise genellikle kapalı mekanlar için daha kullanışlı ve uygundur.

  İstediğimiz her şekilde ve ugulayacağımız yere göre merdiven tasarlayabiliriz.

   

  Merdivenlerde kullanışlı ve rahat olması için en önemli etkenlerden biri de merdiven basamaklarıdır. Yani merdiven basamaklarının genişliği ve yüksekliği.Eğer tasarımını kendimiz yaptığımız dekoratif bir merdiven olacaksa bunlara dikkat edilmelidir. Çok kısa yükseklikteki merdiven aralıkları ,

  merdivenin çok dik olmasına neden olur ve iniş ve çıkışları zorlaştırır ayrıca kazalara neden olabilir. Merdivenin basamak genişliği ise  mekanın yüksekliğine göre artış gösterebilmektedir. Ama standartın altında bir ölçüde olmamalıdır. Merdivenlerde kullandığımız , dekoratif malzemeler de uygulayacağımız mekana göre ve zevkimize göre değişir..

  Mekanın karanlık yada adınlık olmasına,genişliğine, yüksekliğine göre, açık yada kapalı mekanda olup olmadığına göre değişiklik gösterir. Yer sıkıntısı olan bir mekanda, yerden tasarrf etmek için en iyi merdiven modeli dönerli merdivenlerdir.ve inanıyoruz ki merdiveninizin duvarlarına taş kaplama çok yakısacak.

  Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17


  © Your Company. All Rights Reserved.

  Asma Tavan - Duvar Dekorasyon - Dekoratif Panel - Anındabul

  Free Joomla! templates by Engine Templates