Dekoratif Taş

Dekoratif Tuğla

Dekoratif Duvar Paneli

Fiberglass Paneller

Ana Menü

Patlatma Taş Fiyatları Sıklıkla hangi doğal taşlar dekorasyonda kullanılmaktadır? Bilindiği gibi Mermer, Granit, Traverten gibi doğal taşlar mimaride büyük rol oynamaktadır. Özellikle son yıllarda Mermer ve Traverten. yapısının küçük ebatlı kesime müsait olması sayesinde sadece karo halinde değil file üzerine yapıştırılmış mozaik olarak da tüketicilerine sunuluyor. Bu şekilde kullanımı yoğunlaşan, pek çok desen alternatifi sunan doğal taş ürünler , evlerimizde ve diğer mekanlarda yerini almaktadır.


Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13


İç dekorasyonda neden doğal taş mozaik tavsiye ediyorsunuz?

Doğal taşların kullanımı açısından popülerliğini arttıran bir ürün olarak mozaik dekorasyonda oldukça yaygın kullanılmaktadır. Hammaddesi olan Mermer ve traverten tamamen doğal malzemelerdir. 

Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13

Fabrikasyon değildir, yani içerisinde herhangi bir kimyasal madde barındırmaz. Bakım gerektirmeden özelliğini, rengini  uzun yıllar boyu korur.Kaliteli tasarımların özenli bir el işçiliği ile uygulanması sonucu  mozaik halini alan bu ürünler dekorasyonun vazgeçilmezleri halinde. Birbirinden farklı modelleri ile göz dolduran ve son yıllarda sıkça kullanılan mozaik ürünler dekorasyonda tekdüzelikten kurtulmamıza yardımcı olurken, mekanlara sıcaklık ve zenginlik katıyor.

Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13


Doğal taş mozaik hangi mekanlar için uygundur?

Villa, ofis, otel vb. yapılardan tercih edilen ürünlerimiz türlerine göre hem iç hemde dış mekan tasarımlarında, hem ıslak hem kuru mekanların zemin ve duvar kaplamalarında kullanılabilmektedir.Su emme özelliğinden dolayı traverteni kuru mekanlar için, mermeri ise hem ıslak hem kuru mekanlar için tavsiye ediyoruz. bZeminler için yüzeyi düz modeller kullanılırken, kübik patlatma gibi üç boyutlu yüzeye sahip modellerimizde de duvar kaplamada kullanılabilmektedir.
Kayrak taşı ile ilgili bize bir iki cümle bilgi verebilir misiniz? Doğal Kayrak  taşı özellikle peyzaj  mimarisinde, park zeminlerinde, villa cephe kaplamalarında kullanılan bir malzemedir. Artan talep doğrultusunda başta Denizli, Muğla, Uşak olmak  üzere ülkemizin bir çok ilinde Kayrak taşı ocakları faaliyettedir. Kayrak taşı, dış cephelerde ve zeminlerde çoğunlukla gelişi güzel döşenerek klasik ve sıradan bir malzeme olmaya başlamıştır. Bu malzemeyi sıradanlıktan kurtararak kullanmak önemlidir. Kayrak taşı ile ilgili iki türde kullanım mevcuttur.

1 - Hazır Yapıştırmalı Plakalar

2 - Kenar patlatmalı Kayrak taşı
 olarak bilinen “Hazır Yapıştırmalı Kayrak Plakaları” özellikle Amerika, Hollanda, Çin gibi bazı ülkelerde kullanımı ve üretimi yaygın bir üründür. 

Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13

Kaba görünümlü Kayrak plakalarının özel makinelerle şeritler, çubuklar halinde kesilip ve sonra özel yapıştırıcılarla yanlarından birbirine yapıştırılmasıyla elde edilen plakalardır. Kayrak taşını bu şekilde işleyerek   iç dekorasyonunda kullanılabilmektedir. 

Diğer bir ürün ise kaplama amacıyla kullanılan Kenar patlatmalı Kayrak taşı, gene diğer ülkelerde  bilinen  adı  ise stone’dir.  Bu ürün ise Kayrak  taşlarının   düzgün  bir  şekilde   ebatlandıktan   sonra   kenarlarının   makinelerle  kırılmasıyla elde edilmektedir.Uygulandığı yerlere  tamamen  antik  bir  görünüm  katan d bir malzemedir.

Müşteri Hizmetleri: Tel: 0850 304 64 50 – Whatsapp: 0545 801 20 13


Yorumlar   

+1 #2 Editör 01-10-2014 11:00
Alıntılandı yaver yelmer:
: hayirli isler ben sizden patlama taslarin konteyner bazinda fiyat listesi istiyorum .birde siz bana ornekler gonderebilirmisiniz .ben size hollandadan yaziyorum belki uygun sartlar olusturursak sizin urunlerinizi satabilirim.birde malarin hangi ve nasil ambalajli oldugunu gormek istiyorum munkunmu acaba sizden en kisa zamanda haber bekliyorum hayirli isler yaver yelmer


Detaylı bilgi almak için bizi arayınız. +90 542 214 32 24
Alıntı
0 #1 yaver yelmer 23-09-2014 17:39
: hayirli isler ben sizden patlama taslarin konteyner bazinda fiyat listesi istiyorum .birde siz bana ornekler gonderebilirmis iniz .ben size hollandadan yaziyorum belki uygun sartlar olusturursak sizin urunlerinizi satabilirim.bir de malarin hangi ve nasil ambalajli oldugunu gormek istiyorum munkunmu acaba sizden en kisa zamanda haber bekliyorum hayirli isler yaver yelmer
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Kimler Online

53 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

İrtibat

 İstanbul
 info@patlatmatasmodelleri.com

 0850 304 64 50
 0545 801 20 13
www.patlatmatasmodelleri.com