Traverten Patlatma Taş

  Traverten taşları gözenekli dokuları ile bilinen doğal taştır.Cilalı,honlu,ham olarak gerek iç mekan gerekse dış mekan merdiven kaplama ve döşeme taşı olarak kullanılmaktadır. Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17

  Şirketimiz bünyesinde Traverten mermer,Traverten patlatma,Traverten küp taşı,Traverten eksitme,Traverten denizli,Traverten taşlar,ını kendi bünyesinde bulundurarak gerek ürün temini gerekse anahtar teslim uygulamalı hizmetler vermektedir.  Dünya patlatma mermer teknolojisindeki her türlü gelişmeyi yakından takip eden firmamız her yıl kendini bu gelişmelere adapte etmekte ve üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir.

  Kaliteyi ve disiplini bir gelenek haline getiren firmamız siz değerli müşterilerimize ve Türkiye ekonomisine hizmet vermekten gurur duyar.


  Patlatma Mermer Uygulama; Patlatma mermer için kullandığımız bu taşlar ( traverten-mermer-diğer doğal taşlar ) filelere yapıştırılmadan önce küçük ebatlara indirilmiş, doğal yüzeyleri görülebilmesi için özel olarak kırılmıştır.

  İstendiğinde bu taşlar tamburda eskitilerek, yüzeyi dere taşları gibi daha yumuşak ve pürüzsüz bir şekle sokulabilir.  Şömine Duvarı Traverten Patlatma Taş

  Plazma Arkası Traverten Patlatma Taş

  Detaylı bilgi ve sipariş için irtibat : 0546 778 84 17


  © Your Company. All Rights Reserved.

  Asma Tavan - Duvar Dekorasyon - Dekoratif Panel - Anındabul

  Free Joomla! templates by Engine Templates